НОВИНИ

08-08-2019

Компанія виплатила клієнтам, з якими трапилися страхові випадки, 9,5 млн гривень страхових відшкодувань.

далі... 26-06-2019

25 червня 2019 року в отелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського

далі... 03-06-2019

рахова компанія «Теком» виплатила клієнтам більше 1 230 000 грн. за два тижні травня. Більша

далі... 16-05-2019

Загальний обсяг склав близько 5,5 млн. грн, з яких 55% прийшлися на виплати за договорами автоКАСКО.

далі... 09-05-2019

С Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!  

далі...
Всі новини

Страхування туристів

 

У сучасному світі подорожі за кордон, відрядження стали частиною нашого життя. І кожен який виїжджає за кордон знає, що необхідно купувати страховку на випадок різних неприємних ситуацій.

 

Ми пропонуємо вам убезпечити себе від непередбачених матеріальних витрат при настанні страхового випадку за кордоном або в подорож по нашій країні.

Страховими випадками є:

- несподіване погіршення здоров'я, яке загрожує життя застрахованого;

- загострення хронічного захворювання;

- нещасний випадок;

- смерть результаті нещасного випадку.

Стандартна програма «Економ» включає в себе надання швидкої медичної допомоги, лікування в умовах стаціонару, лікування в амбулаторних умовах, медична перевезення, невідкладна стоматологічна допомога, послуги зв'язку, передача термінових повідомлень, репатріація. Розмір страхової суми – від 10 000 USD/EURO, тариф – від 1 грн. за 1 день перебування за кордоном.

На базовою програмою «Економ» ми пропонуємо вам кілька різних програм, вибрати потрібну ви можете виходячи з того, куди ви їдете, яким видом транспорту, яка мета поїздки.

Якщо ви вирішили поїхати на лижний курорт і насолодитися швидкою їздою, то доцільно придбати програму«Сніговий поліс», яка  включає додаткові послуги: страхування відповідальності перед третіми особами та страхування спортивного інвентарю. Розмір страхової суми – від 10 000 USD/EURO, тариф – від 5,4 грн. за 1 день перебування за кордоном.

Програма «Авто» включає послуги з евакуації автомобіля, доставці на СТО, відшкодування витрат на перебування в готелі під час ремонту автомобіля, юридичну допомогу при ДТП. Розмір страхової суми – від 10 000 USD/EURO, тариф – від 4,5 грн. за 1 день перебування за кордоном.

Додатковими послугами у програмі «Класик» є візит одного з близьких родичів, дострокове повернення вас/ваших дітей; допомога при втраті і заміни документів, допомога при втраті багажу і його затримку, відправлення багажу за іншою адресою, надання послуг адвоката. Розмір страхової суми – від 10 000 USD/EURO, тариф – від 5,9 грн. за 1 день перебування за кордоном.

Програма «Комфорт» включає послуги, які надаються програмою «Класик», а також передбачає захист за страховими випадками: «скасування авіарейсу», «затримка авіарейсу». Розмір страхової суми – від 10 000 USD/EURO, тариф – від 9,84 грн. за 1 день перебування за кордоном

 

 

Наші переваги:

- варіативність програм, можливість вибору необхідних на ваш погляд ризиків

- забезпечуємо підтримку і захист клієнтів за допомогою спеціалізованої організації - всесвітньо відомої Асистанською компанії CORIS (Франція), яка здійснює організацію надання медичної допомоги за кордоном на підставі договорів з провідними медичними установами світу, має багатоканальну телефонну лінію зв'язку, у тому числі безкоштовну телефонну лінію;

-  оперативність здійснення страхових виплат безпосередньо клієнту, якщо витрати за надану медичну допомогу були оплачені ним самостійно.

Відшкодування

Відшкодування по страховому випадку може бути двох видів - сервісне або компенсаційне.
При сервісному відшкодування за лікування і надання медичної допомоги застрахованій, страхова компанія оплачує медичній установі витрати за лікування. Цей варіант найбільш вигідний для вас, адже на відпочинку недоцільно витрачати кілька тисяч євро на лікування. У другому випадку ви самостійно оплачує всі витрати на медичну допомогу, а після повернення на Україну, страхова компанія виплачує вам компенсацію.

Якими повинні бути дії туриста при настанні страхової події? Дізнайтеся тут!

 

Примітка: страхування виїжджаючих за кордон є добровільним виглядом, але законодавствами деяких країн воно передбачено як обов'язкове (наприклад, країни Шенгенської угоди).

 Страхова компанія «Теком» акредитована в посольствах країн Євросоюзу і має право видавати поліси, які приймаються при отриманні віз до країн Шенгенської зони, Швейцарії та Ліхтенштейну.