НОВИНИ

08-08-2019

Компанія виплатила клієнтам, з якими трапилися страхові випадки, 9,5 млн гривень страхових відшкодувань.

далі... 26-06-2019

25 червня 2019 року в отелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського

далі... 03-06-2019

рахова компанія «Теком» виплатила клієнтам більше 1 230 000 грн. за два тижні травня. Більша

далі... 16-05-2019

Загальний обсяг склав близько 5,5 млн. грн, з яких 55% прийшлися на виплати за договорами автоКАСКО.

далі... 09-05-2019

С Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!  

далі...
Всі новини

Автострахування (Каско)

 

Головна > Для Вас > Страхування транспорту > Автострахування (Каско)

Страхування автомобілів в даний момент є одним з найбільш затребуваних видів страхування як у зарубіжних країнах, так і в Україні, суть якого полягає в передачі обраному страховику низки ризиків, пов'язаних з використанням транспортного засобу. Останнім часом інтерес до цього виду страхування все більше зростає, що пояснюється цілком нормальними життєвими страхами їх власників за своє майно. Чого ж так боїться автовласник?

Найбільш поширеними є такі види страхів: страх втрати (викрадення автомобіля, крадіжка устаткування), аварійний страх (дорожньо-транспортна пригода), глобальний страх (автомобіль може стати жертвою пожежі, землетрусу, падіння на нього різних предметів і т.д.).

В даний час український ринок страхових послуг, а також і страхова компанія «Теком», забезпечать автовласникові спокійний сон, оскільки дадуть йому масу можливостей захисту автомобіля (парку автомобілів) від усіляких ризиків. Безумовно, мова йде не про запобігання цих ризиків, а про матеріальне відшкодування можливого збитку. Основний і в той же час єдиною можливістю матеріального відшкодування збитку є страхування «АВТОКАСКО».

Цей вид страхування передбачає відшкодування збитку від пошкодження або загибелі транспортного засобу і не включає відповідальність страховика за збиток, що виник в результаті страхового випадку у зв'язку зі смертю і спричиненням шкоди здоров'ю пасажирів, пошкодженням майна і т.п. Покриття по даному ризику може бути повним або частковим.

Програми страхування «АВТОКАСКО» передбачає захист від всіляких збитків, що виникли в результаті:

• ДТП - Дорожньо-транспортної пригоди (зіткнення, перекидання, падіння), а також пошкодження транспортного засобу внаслідок неналежного стану дорожнього покриття (наявності ям, відкритих люків і т.п.);

• НЗ - Незаконного заволодіння ТЗ (угон);

• ПДТО - протиправних дій третіх осіб, за винятком незаконного за володіння ТЗ;

• ПВС - Пожежі, вибуху, самозаймання;

• СЛ - стихійного лиха (удару блискавки, бурі, шторму, урагану, граду, землетрусу, сіли, обвалу, повені), нападу тварин;

• ВП - Зовнішнього впливу на ТЗ сторонніх предметів (у тому числі викид гравію або інших твердих фракцій з-під коліс транспорту, мимовільне падіння дерев або інших предметів);

 При частковому страхуванні «АвтоКАСКО» збитки відшкодовуються за скороченим переліком страхових ризиків, який складається з ризиків, обраних Страхувальником, що, безумовно, відбивається на страховому тарифі, тобто вартості страховки.

Допустимі набори ризиків:

• ПК - повне КАСКО - ДТП, НЗ, СЛ, ПДТО, ПВС, ВП;

• ЧК - часткове КАСКО - ДТП, СЛ, ПДТО, ПВС, ВП;

• ДТП;

Які ж основні складові частини Договору страхування «АВТОКАСКО», найбільш цікавлять клієнта і безпосередньо впливають на кінцеву вартість страховки?

До таких належать:

1. Страхова сума. В автострахуванні це вартість вашого автомобіля або сума, «на яку він застрахований». Виходячи з цієї суми здійснюються виплати. Встановлюється вона за угодою між вами і страховою компанією або на основі оціночної експертизи, і не може бути вище реальної ринкової ціни автомобіля. Якщо сума встановлена ​​нижче такої ціни, страхова компанія оплачує відшкодування в пропорції, тобто в стільки ж разів менше фактичного збитку.

2. Франшиза. Це частка власного вашої участі в страхуванні автомобіля т.е страхове відшкодування виплачується за мінусом франшизи. Наприклад, франшиза становить 100 у.о. Тоді в разі шкоди, рівного, скажімо, 50 у.о, страхове відшкодування не виплачується. Якщо збиток складе 1 000 у.о, страхове відшкодування буде виплачено в розмірі 900 у.о.

3. Страховий тариф. Це відсоток від страхової суми, зазначеної в договорі, який встановлюється залежно від наступних факторів: типу транспортного засобу, року випуску, стажу водія, умов експлуатації, аварійності експлуатації, кількості автомобілів, застрахованих за одним договором страхування.

 

Страхова компанія «Теком» пропонує потенційному клієнтові ряд наступних послуг, так чи інакше пов'язаних зі страхуванням «АвтоКАСКО»:

• Евакуація транспортного засобу з місця ДТП;

• Можливість отримання страхового відшкодування без виклику компетентних органів (один раз на протязі дії Договору страхування, за умови відсутності третьої сторони, в межах 2% від страхової суми за Договором;

• обслуговування застрахованого автомобіля як у фірмових центрах (за бажанням клієнта), так і на СТО, зазначених страховою компанією;

• Можливість розширення території покриття на держави, які входять до міжнародне бюро "Зелена карта" та Європейську частину території Росії (крім зон збройних конфліктів);

• Можливість оплати Договору страхування в розстрочку (на вибір: 2 або 4 платежу);

• Цілодобова підтримка аварійних комісарів при настанні страхового випадку;

• безкоштовна юридична підтримка і консультації з питань автострахування і маса інших пропозицій, які не залишать байдужими навіть самого запеклого противника страхування.