НОВИНИ

09-05-2019

С Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!  

далі... 28-04-2019

В цей світлий та радісний день бажаємо вам добра, здоров`я, миру та благополуччя. Бажаємо, щоб кожен

далі... 22-01-2019

З Днем Соборності України!

далі... 31-12-2018

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Сердечні побажання міцного здоров’я,

далі... 17-12-2018

Сьогодні виповнюється 21 рік нашій компанії! Компанії, яка всіх нас об`єднала для того, щоб робити потрібну

далі...
Всі новини

Страхування митних брокерів

 

Головна > Для бізнесу > Страхування відповідальності > Страхування митних брокерів

Согласно Постанови КМУ № 756 від 04 липня 2001р. «Про затвердження переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності» для отримання ліцензії на здійснення діяльності митного брокера необхідно докласти завірену в установленому порядку копію договору страхування власної діяльності на суму не менше 2 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Таким чином, ліміт відповідальності Страховика за договором страхування по всіх претензіях, викликаним однією подією (Страхова сума) складе 34 000,00 грн. на кожного кваліфікованого митного брокера працюючого на підприємстві.


Страховою подією за договором страхування є факт виникнення відповідальності Страхувальника за заподіяння майнової шкоди третім особам під час здійснення страхувальником своїх професійних обов'язків внаслідок настання наступних ризиків:

- втрата (загибель), нестача або пошкодження товарів, транспортних засобів, що належать третім особам;

- Неправильне і несвоєчасне нарахування митних платежів;

- Недотримання умов і обмежень на використання та розпорядження товарами і транспортними засобами, щодо яких митне оформлення не було завершено, у відповідності з обраним митним режимом, до моменту їх випуску або передачі в розпорядження представнику третьої особи;

- Порушення строків оформлення декларації щодо товарів і транспортних засобів та їх митний режим; сплата третіми особами завищених митних зборів відносно декларованих товарів і транспортних засобів;

- Виключення товарів, транспортних засобів, накладення арешту в результаті ненавмисних порушень Страхувальником митних правил.

 


 Факт настання відповідальності страхувальника повинен бути підтверджений рішенням суду, яке вступило в силу, або обгрунтованою претензією третьої особи.


Безумовна франшиза - 1% по кожній страховій події.


Термін дії договору - 1 рік.


Страховий тариф встановлюється в залежності від стажу роботи митного брокера. Для оформлення договору необхідно заповнити заяву на страхування та надати Страховику ксерокопії:


1. свідоцтва брокера

2. аттестационное свідоцтво, що підтверджує кваліфікацію митного брокера

3. свідоцтва про реєстрацію

4. свідоцтва платника податків

5. паспорти

6. ідентифікаційного коду