НОВИНИ

20-09-2019

C 12 по 15 вересня в Одесі пройшов ХІХ Міжнародний фінансовий форум учасників страхового ринку за підтримкою

далі... 03-09-2019

Шановні клієнти! З 1 листопада 2019 року в Україні вводиться міжнародний номер банківського рахунку

далі... 24-08-2019

далі... 08-08-2019

Компанія виплатила клієнтам, з якими трапилися страхові випадки, 9,5 млн гривень страхових відшкодувань.

далі... 26-06-2019

25 червня 2019 року в отелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського

далі...
Всі новини

Страхування будівельно-монтажних ризиків

 

Головна > Для бізнесу > Страхування майна > Страхування будівельно-монтажних ризиків

СК «Теком» пропонує застрахувати ризики, що виникають у процесі будівельних і монтажних робіт, що виконуються за контрактами та на території України.

 

Страхувальниками можуть бути юридичні та фізичні особи (замовники, підрядники, субпідрядники та інші), незалежно від підпорядкування та форми власності, для яких виникає ризик, у зв'язку з виконанням будівельно-монтажних робіт.

 

Що можна застрахувати:

  • будинки, споруди, устаткування, матеріали, монтаж транспортерів, канатних доріг, повітряних ліній електропередач і інше майно, яке є предметом будівництва і монтажу, і розташоване на будівельному майданчику (об'єкт страхування);
  • майно, призначений для виконання будівельно-монтажних робіт (тимчасові споруди, будівельна техніка, будівельні і транспортні машини і механізми в межах будівельного майданчика).
  • Також може бути застрахована  відповідальність перед третіми особами. Ця відповідальність може виникнути у разі матеріальних витрат або тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням будівельних і монтажних робіт в межах будівельного майданчика і на відстані не більше ніж50 метровот неї, за які згідно з чинним законодавством страхувальник може нести відповідальність.

 

Страховик надає страхувальнику або іншій особі, на користь яких укладено договір страхування (вигодонабувач), гарантії відшкодування втрат у разі пошкодження, втрати, знищення, пошкодження застрахованого об'єкта або майна, які є наслідком наступних страхових подій:

 

  • пожежі, вибуху, падіння літальних апаратів, удару блискавки, надмірної напруги в системі електромереж, електричних дуг, дії води, використовуваної для гасіння пожежі;
  • повені, граду, зливи, осідання ґрунту, бурі, зсуви, землетруси, урагани, сіли;
  • крадіжки зі зломом (пограбування), протиправних дій третіх осіб.
  • конкретний перелік об'єктів, обсяг і термін відповідальності Страховика визначається згідно з договором між Страховиком і Страхувальником на підставі заяви-анкети і з урахуванням контракту на виконання будівельно-монтажних робіт.

 

Загальна страхова сума - повна вартість об'єкта страхування на місці проведення будівельно-монтажних робіт, включаючи вартість проектування, будівництва, матеріалів, устаткування та інше, обумовлений договором.

 

Страхова сума може бути визначена як на повну вартість, так і її частина (відсоток). Якщо об'єкт застрахований на певну частину, то всі складові частини цього об'єкта вважаються застрахованими на ту ж частина.

 

Договір страхування укладається згідно з заявою-анкетою Страхувальника, яка є невід'ємною частиною договору страхування терміном до 1 року. Договір страхування діє тільки за місця, вказаного в заяві-анкеті.

 

Більш детальну інформацію ви можете отримати в будь-якому офісі СК "Теком".