НОВИНИ

09-05-2019

С Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!  

далі... 28-04-2019

В цей світлий та радісний день бажаємо вам добра, здоров`я, миру та благополуччя. Бажаємо, щоб кожен

далі... 22-01-2019

З Днем Соборності України!

далі... 31-12-2018

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Сердечні побажання міцного здоров’я,

далі... 17-12-2018

Сьогодні виповнюється 21 рік нашій компанії! Компанії, яка всіх нас об`єднала для того, щоб робити потрібну

далі...
Всі новини

Добровільне страхування вантажів і багажу

 

Головна > Для бізнесу > Страхування майна > Добровільне страхування вантажів і багажу

СК «ТЕКОМ» пропонує повний комплекс послуг по страхуванню будь-яких вантажів, що відправляються різними видами транспорту по Україні та за кордоном. «Правила добровільного страхування вантажів», застосовувані в компанії, дозволяють надавати страховий захист від будь-яких ризиків і в своїй основі наближені до загальноприйнятих у світовій практиці Застережень Інституту Лондонських Страховиків. Страховий захист за вибором клієнта може надаватися як від усіх ризиків, так і по окремих їх видами.

 

Сума, на яку можна застрахувати вантаж, визначається його дійсною вартістю, в яку, за бажанням клієнта, може бути включена передбачуваний прибуток у розмірі 10% від фактичної вартості вантажу і всі накладні витрати по організації його транспортування до місця призначення.

 

Тарифні ставки при страхуванні вантажів призначаються в залежності від умов транспортування, обсягу відповідальності страховика, виду транспорту, номенклатури вантажів, протяжності і об'єктивного ризику маршруту, наявності перевантажень, перевалок і проміжного зберігання і можуть становити (у відсотках від страхової суми):

  • при перевезеннях авто, залізничним або морським транспортом: 0,15 – 0,85%;
  • при перевезеннях авіатранспортом: 0,2 – 0,5%.
 

За бажанням наших клієнтів можливо страхування, як разових перевезень, так і всіх перевезень протягом певного періоду з висновком Генерального Договору, страховий захист якого поширюється на всі заявлені клієнтом і прийняті на страхування перевезення.

 

Використовуючи переваги незалежної страхової компанії і маючи солідну фінансову основу, ми забезпечуємо своїм клієнтам надійний страховий захист, необхідну оперативність при виплаті страхового відшкодування і з'ясуванні причин настання страхового випадку.

 

Для постійних клієнтів передбачені різні пільги і знижки.