НОВИНИ

20-09-2019

C 12 по 15 вересня в Одесі пройшов ХІХ Міжнародний фінансовий форум учасників страхового ринку за підтримкою

далі... 03-09-2019

Шановні клієнти! З 1 листопада 2019 року в Україні вводиться міжнародний номер банківського рахунку

далі... 24-08-2019

далі... 08-08-2019

Компанія виплатила клієнтам, з якими трапилися страхові випадки, 9,5 млн гривень страхових відшкодувань.

далі... 26-06-2019

25 червня 2019 року в отелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського

далі...
Всі новини

Добровільне страхування вантажів і багажу

 

Головна > Для бізнесу > Страхування майна > Добровільне страхування вантажів і багажу

СК «ТЕКОМ» пропонує повний комплекс послуг по страхуванню будь-яких вантажів, що відправляються різними видами транспорту по Україні та за кордоном. «Правила добровільного страхування вантажів», застосовувані в компанії, дозволяють надавати страховий захист від будь-яких ризиків і в своїй основі наближені до загальноприйнятих у світовій практиці Застережень Інституту Лондонських Страховиків. Страховий захист за вибором клієнта може надаватися як від усіх ризиків, так і по окремих їх видами.

 

Сума, на яку можна застрахувати вантаж, визначається його дійсною вартістю, в яку, за бажанням клієнта, може бути включена передбачуваний прибуток у розмірі 10% від фактичної вартості вантажу і всі накладні витрати по організації його транспортування до місця призначення.

 

Тарифні ставки при страхуванні вантажів призначаються в залежності від умов транспортування, обсягу відповідальності страховика, виду транспорту, номенклатури вантажів, протяжності і об'єктивного ризику маршруту, наявності перевантажень, перевалок і проміжного зберігання і можуть становити (у відсотках від страхової суми):

  • при перевезеннях авто, залізничним або морським транспортом: 0,15 – 0,85%;
  • при перевезеннях авіатранспортом: 0,2 – 0,5%.
 

За бажанням наших клієнтів можливо страхування, як разових перевезень, так і всіх перевезень протягом певного періоду з висновком Генерального Договору, страховий захист якого поширюється на всі заявлені клієнтом і прийняті на страхування перевезення.

 

Використовуючи переваги незалежної страхової компанії і маючи солідну фінансову основу, ми забезпечуємо своїм клієнтам надійний страховий захист, необхідну оперативність при виплаті страхового відшкодування і з'ясуванні причин настання страхового випадку.

 

Для постійних клієнтів передбачені різні пільги і знижки.